Moda Technologia

Data premiery iPada 3

 

Wiadomości i plotki na temat apple iPad 3 były stosunkowo ciche w ciągu ostatnich kilku dni.   W przypadku, gdy nasi czytelnicy przegapili niektóre z wiadomości, które opublikowaliśmy, pomyśleliśmy, że dobrym pomysłem byłoby stworzenie artykułu, który podsumowuje niektóre z najgorętszych wiadomości, plotek i opinii na temat iPada 3.

data premiery iPada 3: palące pytanie

John Gruber z Daring Fireball podniósł plotki z ziemi, kiedy powiedział, że jeśli moja teoria jest poprawna, oni (HP) nie tylko będą o kilka miesięcy za iPadem 2, ale jeśli poślizgną się przed końcem lata, mogą spotkać się z wydaniem iPada 3.   To sprawiło, że Internet brzęczał, że iPad 3 został wydany sześć miesięcy po premierze iPada 2.

Sposób, w jaki Apple mieszał rzeczy ze swoimi wydaniami, takimi jak iPhone Verizon Wireless; myśleliśmy, że to z pewnością może być prawdopodobne.   Ale tu jest haczyk.   Wszystko to było zanim zdarzyły się całkowicie nieprzewidywalne wydarzenia.   Klęska żywiołowa w Japonii wpłynęła na wykresy na całym świecie, szczególnie w przypadku producentów komponentów, którzy próbują odzyskać siły.

Jeśli przewidują, że linia Hondy zostanie dotknięta, możesz zagwarantować, że iPad 3 i inne komponenty techniczne również zostaną dotknięte.   Pozostaje to palącym pytaniem, ale większość konserwatywnych prognoz podaje obecnie datę premiery iPada 3 na początku 2012 roku.

procesor iPada 3: A5 lub A6

Co napędza zrewolucjonizowany iPad 3, gdy w końcu trafi na rynek?   Gdyby iPad 3 został wydany w 2011 roku, byłby wyposażony w procesor A5, podobnie jak oczekiwano iPhone ‚ a 5.   A5 jest obecnie używany w iPadzie 2, który jest dwurdzeniowym procesorem generującym moc obliczeniową 1 GHz i nadal jest w stanie sprostać wydajności A4.

Jeśli inne prognozy się spełnią, a iPad 3 zostanie wydany w 2012 roku, może zobaczyć nowy procesor A6 Wbudowany pod maską.

kamera iPad 3: Współpraca z Sony

Fani oklaskiwali się, gdy zobaczyli, że iPad 2 jest produkowany z dwoma kamerami.   Jednak ostatnio zostali poddani pewnej krytyce, że mogą być znacznie lepsi.   Sir Howard Stringer, który jest dyrektorem generalnym Sony, niedawno poinformował, że będą współpracować z Apple w najbliższej przyszłości.   Na konferencji prasowej stwierdził, że zamierzają dostarczyć Apple najlepsze czujniki kamer.   Obie firmy czerpią zyski z tej Umowy, a fani mogą prawdopodobnie spodziewać się ich na iPadzie 3 i iPhone ‚ ie 5.

iPad 3 OS: iOS 5 zadebiutuje na WWDC

Fani mogą spodziewać się pierwszego spojrzenia na iOS 5 Po tym, jak zostanie zaprezentowany na WWDC tego lata.   Jeśli tak, to Apple z pewnością będzie gotowy do wydania nowego systemu operacyjnego we wrześniu.   Przy każdej wersji Apple OS możemy spodziewać się pełnej aktualizacji z nowymi funkcjami i funkcjami, aby poprawić wrażenia użytkownika.   Mamy nadzieję, że iPhone 5 i iPad 3 zostaną wstępnie załadowane z iOS 5 w datach ich wydania.

Apple iPad 3 ujawnił patenty

W ciągu ostatniego miesiąca zaobserwowaliśmy, że wiele patentów znalazło się w zasięgu wzroku opinii publicznej dzięki firmie patently apple.   Jako krótkie podsumowanie opublikowaliśmy wiadomości na USB 3. 0 Port / Port Thunderbolt, Inteligentny Wyświetlacz bezel, przestrzeń, technologia, Obudowa Z Włókna Węglowego i Hybrydowy e Ink / LCD.

Ze wszystkimi wiadomościami na iPada 3; niektórzy fani Apple zastanawiali się, czy powinni odłożyć zakup iPada 2 i poczekać na iPada 3.   Zwłaszcza po tym, jak nienazwany Insider Apple powiedział, że iPad 3 będzie wart czekania. IPad 3 jest deklarowany jako rewolucja, a nie ewolucja, jak iPad 2; ponieważ wiele funkcji nie zostało wydanych z powodu zawiłości za kulisami.

Oto krótka aktualizacja niektórych z najgorętszych tematów, które

opublikowaliśmy w ciągu ostatniego miesiąca.   Chociaż wiadomości i plotki były ostatnio ciche, to z pewnością wkrótce znów się podniesie.   Gdy tylko dowiemy się o wszystkim, co ma związek z iPadem 3, natychmiast powiadomimy o tym naszych czytelników!