News

iPad 3 Rumor Round Up

 

Wszyscy zastanawiają się, co Następna aktualizacja Apple iPad 3 będzie miał w sklepie w 2012 roku.   Tablety przejmują rynek przez burzę, coraz więcej osób przyjmuje wyjątkową technologię ekranu dotykowego; z tym, że Apple nadal zajmuje pierwsze miejsce na rynku, co odpowiada około 90% udziału w rynku.   Najlepiej sprzedającym się tabletem nr 1 jest nadal iPad, a jego sprzedaż na całym świecie wyniosła 25 milionów sztuk w pierwszych trzech kwartałach 2011 roku.   Przy tak wielu plotkach na temat iPada 3 krążących w Internecie, może być trudno naprawdę wiedzieć, co jest w sklepie. Być może pamiętasz, że plotki o iPadzie 3 pojawiły się jeszcze przed pojawieniem się ipada 2 na półkach sklepowych w marcu.

Zespół tutaj pracował niestrudzenie, aby wziąć udział w wiadomościach, o których pisaliśmy od pierwszego dnia, i wprowadzić Cię na bieżąco z wszystkimi rzekomymi aktualizacjami na iPadzie 3.   Sortując wszystkie obalone mity i absurdalne twierdzenia od tego czasu, poniższa lista jest tak świeża jak pierwszy łyk soku pomarańczowego rano!   Odwiedzający i koneserzy Apple, prezentujemy Państwu – iPad 3 Rumor Round-Up!

funkcje iPada 3: plotki i informacje poufne

 

Procesor iPad 3 A6

Od samego początku krążyły pogłoski, że źródłem zasilania pod maską iPada 3 miał być wszechpotężny procesor A6, następca A5.   Bez oficjalnego potwierdzenia ze strony Apple (co nie jest zaskakujące), serwisy informacyjne, źródła branżowe, znawcy i „ludzie znający sytuację” zgłosili szereg sprzecznych historii. Powszechnie wiadomo, że urządzenia z systemem iOS przechodzą przez szereg różnych prototypów i przeszkód w procesie projektowania i doprowadzania do produkcji na pełną skalę

.
Chociaż Apple miał problemy z zaopatrzeniem i przeszkody rozwojowe,doprowadziło to do plotek, że A6 zostanie opóźniony do około połowy 2012 r., jednak nadal wierzymy, że Apple wybierze iPada 3 jako pierwsze urządzenie, które otrzyma 28-nanometrowy procesor A6, podobno mający cztery rdzenie mocy obliczeniowej.   Ważne jest jednak, aby pamiętać, że konserwatywny Pakiet jest nadal zainstalowany na dwurdzeniowym procesorze A5 działającym na nowym tablecie, z innymi aktualizacjami zajmującymi pierwsze miejsce w głównym punkcie sprzedaży.   Apple musi wyprzedzić krzywą, a wraz z ogłoszeniem przez Nvidię czterordzeniowego procesora Tegra 3 mobile,wydaje się, że nietrudno zgadnąć, że Apple będzie również miał czterordzeniowy procesor A6 w 2012 roku.

 

iPad 3 baterii

Simplo Technology i Dynapack International Technology zajmują się obecnie produkcją baterii dla iPadów i MacBooków i oczekuje się, że będą kontynuować swoje relacje z Apple w przypadku baterii iPada 3.   Plotka głosi, że bateria iPada 3 będzie kosztować około 20 do 30 procent droższa w produkcji ze względu na dłuższą żywotność baterii i uznanie jej zgodności ze standardami bezpieczeństwa CTIA IEEE 1625.

Oczekuje się, że nowo opracowana bateria będzie również cieńsza i lżejsza, co może okazać się przydatne w dalszej utracie wagi i utracie wagi.   Wydaje się, że Apple inwestuje dużo w technologię baterii, ponieważ iPad 2 oferuje więcej mocy przy tej samej żywotności baterii; zwiększone specyfikacje i energooszczędne komponenty będą nadal poszukiwane przez konsumentów, którzy nie chcą rozwodzić się nad skróceniem czasu z dala od ładowarki.

 

Wyświetlacz iPada 3 (Retina)

To było tam iz powrotem, nieustannie brzęcząc na super autostradzie sieci społecznościowej. Pewnego dnia iPad 3 otrzyma upragniony i prawdziwie rewolucyjny wyświetlacz Retina, a kilka dni później zabrzmi alarm, a następny wtajemniczony obali poprzednią plotkę.   Możesz zadać sobie pytanie „” Więc kto ma rację? Muszę wiedzieć!”Apple niedawno dodał Sharp do swojej linii dostawców dla swoich „przyszłych urządzeń”, co prawdopodobnie oznacza, że będą odgrywać rolę w produkcji ekranów iPada 3.   Długoletni partner biznesowy Samsunga również będzie obecny pomimo trwającej walki sądowej z Apple o naruszenie praw autorskich do ich linii galaxy, przypominającej iPada i iPhone ‚ a nieco za dużo.   LG będzie również w miksie zgodnie z raportem, a źródło w branży zasugerowało wiadomość, że obecnie produkowany jest wyświetlacz” o wysokiej rozdzielczości”.

Wyświetlacz iPada 3 jest obecnie podobno jasnym wyświetlaczem Retina, który można zobaczyć na iPhone ‚ ach 4 i iPhone 4S z rozdzielczością 2048×1536.   To postawiłoby wyświetlacz iPada 3 na mapie jako najlepszy na świecie, uderzając w plotki o 264 ppi (iPad 2-132 PPI) i 550 nitów. Nity odnoszą się do rzeczywistej jasności wyświetlacza, a aby umieścić go w pewnym sensie jako punkt odniesienia, twój iPad 2 działa obecnie na 389 nitach (im wyższe nity, tym lepiej).

iPad 3 Siri

 

IPad 3 będzie dostarczany z fabrycznie zainstalowanym najnowszym systemem operacyjnym Apple: iOS 5.   Aktualne informacje wskazują również, że zaktualizowany tablet otrzymał najnowszą technologię poleceń głosowych Siri.   Głównym punktem sprzedaży iPhone ‚ a 4S była Siri, a biorąc pod uwagę jego popularność i łatwość użycia, byłaby ona niezbędna dla iPada 3, ponieważ jest to przyszłość wyszukiwania.

Jakakolwiek forma długiego pisania, szybko staje się frustrująca na tablecie bez dodatkowej klawiatury, co sprawia, że Siri jest doskonałym wyborem i krokiem w odróżnieniu iPada 3 od konkurencji.   Siri na tablecie naprawdę przeniesie it na wyższy poziom, zwiększając wrażenia użytkownika i ogólne funkcje.

Aparat iPad 3

 

Aparat iPad 2 był pełen fałszywych nadziei, ponieważ właściciele nie byli bardzo zadowoleni z jakości i wyczucia, biorąc pod uwagę wysoką jakość zakupionego urządzenia.   Kamera iPada 3 jest podobno obsługiwana przez Omnivision Technologies Inc. i będzie pochodzić w 5Mp mody.   OV5690 Omnivision został zaprojektowany z myślą o tabletach i smartfonach, biorąc pod uwagę jego wsparcie dla ciągle rozrzedzających się urządzeń.   OV5690 zmniejszy wysokość modułu kamery o piękne 20 procent i prawdopodobnie przyniesie pełne możliwości 1080P do stołu.

Data premiery iPada 3 i przewidywana cena

 

Plotki przywiązywały datę premiery iPada 3 przez całe lato 2011 roku, które teraz przyszło i zniknęło; po prostu wstydzić się sezonu świątecznego 2011, a później w 2012 roku.   Według najskromniejszych szacunków, wydanie iPada 3 nastąpi mniej więcej w zwykłym czasie pierwszego kwartału 2012 r., a najprawdopodobniej w marcu.   Apple nie zaproponował jeszcze oficjalnej daty premiery, ponieważ tradycyjnie bardzo uważnie monitorują swoje urządzenia i otaczające je szczegóły, odkładając je do momentu prezentacji produktów. Jednak iPad 3 jest teraz w początkowej fazie produkcji, gdy mówimy.

Ze względu na wcześniejsze plotki o opóźnieniach spowodowanych problemami z wyświetlaczem retina, niektóre źródła branżowe początkowo donosiły, że iPad 3 nie wyjdzie dobrze w drugim lub trzecim kwartale 2012 r.i że rzeczywiście zobaczymy iPada 2S z minimalnymi aktualizacjami na początku roku.   Apple jest znany z tego, że produkuje nie więcej niż 1 tablet lub smartfon rocznie, i chociaż może zaoferować mniejszy odpowiednik, powiedzmy, 7-calowy rozmiar, iPad 3 nadal ma datę premiery na początku pierwszej połowy 2012 roku.

iPad 3 Cena

iPad 3 Cena .Przy wszystkich rzekomych aktualizacjach, które przyniosą iPada 3 jako rewolucję, a nie iPada 2, który był postrzegany jako bardziej ewolucyjny w porównaniu do oryginalnego iPada, wielu przewiduje, że apple iPad 3 będzie dość drogi, jednak oficjalna cena nie została ustalona na nadchodzący tablet.

Wraz z niedawnym sukcesem tabletów budżetowych, takich jak Kindle Fire i Nook Tablet, nadal oczekuję, że Apple będzie konkurencyjnie wyceniać iPada 3 i będzie mniej więcej taką samą ceną początkową jak iPad 2, aby pozostać konkurencyjnym i ponownie zabezpieczyć swoje miejsce jako lider tabletów.

Oto pełny przegląd plotek na iPadzie 3, który łączy wszystkie plotki, zarówno przeszłe, jak i obecne, w jednym miejscu.   Chcielibyśmy również usłyszeć Twoje komentarze na iPadzie 3, więc podziel się nimi poniżej i nie zapomnij zrobić zakładek, Śledź nas na Facebook i Twitter, i często sprawdzaj, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o nadchodzącym tablecie Apple, iPadzie 3.