News

iPad 3 Retina Display Plus zagrożenia z Nook Tablet & Kindle Fire

 

Z wyrafinowania i jasności wyświetlacza Retina, możemy tylko mieć nadzieję, że jest przeznaczony dla iPad 3, jak również. Firmy i inne organizacje stale akceptują apple iPad do użytku i jako sposób na zwiększenie produktywności.
Według Apple Insider „” podobna gęstość pikseli dla iPada 3 otworzy bardzo cenne możliwości dla profesjonalistów, w tym pilotów korzystających z tabletu z kartami elektronicznymi i lekarzy używających go do obrazowania medycznego.»
iPad 3 i zatwierdzenie FDA w szpitalach

Jak wiemy, wiele szpitali zaakceptowało już korzystanie z tabletu Apple w trakcie codziennych procedur, optymalizując wiele złożonych zadań wcześniej-w tym ciągłe obracanie się wokół wózka komputerowego. Dokładność i brak błędów, jakie zapewnia wyświetlacz Retina, dodatkowo wzmocni kopertę za pomocą technik takich jak obrazowanie medyczne, które jest już zatwierdzone przez FDA.
Oczekiwany wyświetlacz retina dla iPada 3 będzie miał podwójną rozdzielczość (2048×1536) i cztery razy więcej niż PPI, co oznacza, że klarowność, a także nity (jasność) powinny być po prostu nieporównywalne pod względem naprawdę jasnego wyświetlacza; lub ośmielę się użyć terminu wspaniały dla ludzkiego oka!
Konkurenci tacy jak Samsung mieli możliwość tworzenia pięknych ekranów, na przykład za pomocą wyświetlaczy Super AMOLED, jednak Wyświetlacz Retina został po raz pierwszy wynaleziony przez Apple. Możesz założyć się, że Apple będzie pierwszym, który ponownie wprowadzi wyświetlacz Retina do świata tabletów, tak jak miało to miejsce w przypadku smartfonów.

Na tablecie Nook firmy Barnes and Noble

zagrożenia dla iPada 3: w tym NVIDIA Tegra 3

W internecie krąży sporo szumu o ostatnich ogłoszeniach, takich jak Nook Tablet i Kindle fire, oraz o tym, jak będą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla linii iPada firmy Apple, jednak obecnie jest to tylko kwestia opinii. Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.
Kolejnym źródłem zagrożeń dla fanów jest niedawne odsłonięcie czterordzeniowego procesora Tegra 3, który jest pierwszym czterordzeniowym mobilnym chipsetem do wykorzystania w urządzeniach z Androidem. Oczekuje się, że Asus Transformer Prime będzie pierwszym tabletem z Androidem, który będzie pakował Chip pod maską; czy jednak Asus ma to, czego potrzeba, aby konkurować z Apple z podobnym tabletem pod względem ceny?

Z iPadem 3 na horyzoncie i komponentami takimi jak procesor A6 i wyświetlacz Retina; w połączeniu z wieloma głodnymi fanami, którzy przetrwali aktualizacja z oryginalnego iPada na iPada 2, możesz ponownie umieścić swoje pieniądze na iPadzie 3 shattering records.